TVPolonia

About Us

TVPOLONIA.COM

www.tvpolonia.com jest wyłączną, oficjalną witryną internetową autoryzowaną przez Telewizję Polską do rozpowszechniania programów TVPolonia w internecie na terytorium Ameryki Północnej i Południowej.

Naszym głównym celem jest udostępnienie programów TVPolonia tym wszystkim którzy cenią sobie dogodność dostępu i osiągalną obecnie wysoką jakość emisji programów poprzez internet.

Repertuar tvpolonia.com jest bardzo bogaty gdyż stanowią go atrakcyjne programy Telewizji Polskiej. Niewątpliwie znaczącym jego atutem jest rownież łatwość dostępu oraz niska cena subskrypcji ($6.99).

Wszystkie programy są w formacie Video on-demand, co oznacza że oglądasz co chcesz kiedy chcesz. Wszystkie programy są dostępne przez conajmniej 24 godziny.

Jeżeli dużo podróżujesz, korzystając ze swojego komputera przenośnego możesz mieć dostęp do naszej telewizji gdziekolwiek będziesz. (oczywiscie konieczne jest połączenie z internetem)
Jeżeli uznasz za stosowne oglądanie naszego serwisu w pracy jest to również możliwe, tak więc możesz oglądać tvpolonia.com i w pracy i w domu, gdziekolwiek masz więcej czasu, (celem korzystania z wiecej niż jednego IP adresu konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie dodatkowego IP adresu, prosze się w tej sprawie kontaktować z naszym działem pomocy po nabyciu subskrypcji)

Watch us online for only $6.99/month

Rejestracja

Oferujemy szeroki wybór biezacych i archiwalnych programów - Serwisy informacyjne, Filmy, Seriale, Telenowele, Programy dla dzieci, Programy rozrywkowe, Kabarety, Koncerty, specjalne wydarzenia, Teatr, Publicystyka i duzo wiecej...


Otwrz Player

Links

Prawa Autorskie © 2018 Telewizja Polska | tvpolonia.com, Wszystkie prawa zastrzeżone.