TVPolonia

Contact Us

Kontakt

Serwis internetowy

Jeźeli potrzebujesz pomocy, prosze najpierw odwiedzić naszą stronę pomocną na której można odszukać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeżeli jednak problem nadal pozostanie nie rozwiązany, prosimy o skontaktowanie się z naszym działem pomocy klikając na link poniżej.

Prosze kliknąć tutaj (pomoc@tvpolonia.com) aby wysłać wiadomość kontaktując się z naszym działem pomocy (support team). Prosimy o dokładne opisanie problemu, oraz o podanie zarejestrowanego imienia, nazwiska, email i username. Prosimy także napisać jakiej wersji Windows, Internet Explorer i Windows Media Player używasz. Proszę nie dzwonić na poniższy numer telefonu w sprawach internetowych, ponieważ nie ma tam osoby wykwalifikowanej do pomocy w rozwiązaniu problemów. Najszybszą pomoc uzyskacie państwo przez email.

Odpiszemy na twoje pytanie w kolejności jakiej zostalo przyjęte. Zazwyczaj w przecią…gu 12 godzin od otrzymania wiadomości, od poniedziałku do piątku w godzinach między 8:00 a 17:00 EST. Na pytania otrzymane w weekendy lub okresy świąteczne odpowiedzi zostana wysłane w następny dzień roboczy.

 

Serwis satelitarny (Nie Internetowy)

Jeżeli potrzebujesz pomocy związanej z odbiorem satelitarnym TV POLONIA, możesz do nas napisać na adres: TvPoloniaInter@aol.com, lub zadzwonić

Numer telefonu TYLKO dla subskrybentów serwisu satelitarnego, pod tym numerem nie ma osoby wykwalifikowanej do pomocy przy serwisie internetowym.

Tel. (847) 882-2000 Numer telefonu TYLKO dla subskrybentów serwisu satelitarnego

TVP S.A.
San Francisco Calle 78 Casa #10
Panama T:507 2265856

UWAGA! Pytania dotyczące serwisu internetowego, prosimy kierować na adres pomoc@tvpolonia.com, podając swój username, nazwisko i email adres.

tvpolonia.com retransmituje wybrane programy z Tvpolonia bez możliwosci ingerencji w zawartość emitowanych programów.

Watch us online for only $6.99/month

Rejestracja

Oferujemy szeroki wybór biezacych i archiwalnych programów - Serwisy informacyjne, Filmy, Seriale, Telenowele, Programy dla dzieci, Programy rozrywkowe, Kabarety, Koncerty, specjalne wydarzenia, Teatr, Publicystyka i duzo wiecej...


Otwrz Player

Links

Prawa Autorskie © 2018 Telewizja Polska | tvpolonia.com, Wszystkie prawa zastrzeżone.