TVPolonia

FAQ

POMOC

Oto najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi:

 

 

 

 

 

 

 1. Co potrzebuję aby oglądać tvpolonia.com na moim komputerze?
 2. Jak mogę zamówić serwis w tvpolonia.com?
 3. Mam wykupiona subskrypcje, jak moge sie zalogowac aby ogladac programy?
 4. Mam problem z zalogowaniem sie, lub system pokazuje ze nie mam oplaconej subskrypcji, co mam zrobic?
 5. Otwiera sie player, lecz kiedy klikne na jeden z programow, nic sie nie dzieje, lub w playerze ukazuje sie informacja "Ready", co mam zrobic?
 6. Obraz jest niewyraźny i często się zacina od czego to zależy?
 7. Włącza się program i jest video ale nie ma głosu, dlaczego?
 8. Włącza się program ale jest tyko głos a ekran jest zielony lub biały.
 9. Moj komputer czesto sie zamraza, musze zrobic restart.
 10. Uwaga! Uzytkownicy Macinosh
 11. Jak mogę oglądać na moim iPhone/iPad lub Android?
 12. Słyszę tylko głos ale nie mam obrazu. Dlaczego?
 13. Mam obraz a nie słyszę głosu, co mam zrobić?
 14. Jak uaktualnić numer karty kredytowej lub datę ważności?
 15. Zapomnialem swoje haslo / password co mam zrobic?
 16. Jak uaktualnić swoje informacje na koncie, zmiana email itp.?
 17. Jak mam przerwać subskrypcję?
 18. Używam Mac'a, mam szybkie połączenie do internetu, ale programy są emitowane tylko na predkości 250K zamiast 650K, dlaczego?
 19. Jak mogę sprawdzić do kiedy mam opłaconą subskrypcję?
 20. Nie mogę zainstalować plugin do Firefox, lub plugin nie działa, jak to naprawić?

Masz inne pytanie kliknij tutaj


1. Co potrzebuję aby oglądac tvpolonia.com na moim komputerze?

O. Jeżeli używasz Windows, już prawdopodobnie masz wszystko to co potrzebujesz:
- Windows Media Player wersja 10, 11 lub 12 . Jeżeli nie masz możesz tu ściągnąć.
- Internet Explorer wersja 7,8 lub 9. Jeżeli nie masz możesz tu ściągnąć.
- POLECANE ->Jeżeli wolisz używać Firefox, lub Chrome musisz zainstalować specjalny plugin. Kliknij tutaj aby sciągnąć plugin.
- Następnie muszisz wykupić subskrypcję. Możesz to zrobić klikając tutaj.
- Polecamy używać komputera o prędkości Pentium 3, 800Mhz lub szybszej, oraz szybkiego połączenia do internetu (Cable, DSL lub T1)

Jeżeli używasz Macintosh OS X:
- VLC Player. Jeżeli nie masz możesz tu ściągnąć.
- Lub zainstalować flip4mac. Możesz tu ściągnąć.
- Musisz używać jednej z tych przeglądarek: Safari.
- Następnie muszisz wykupić subskrypcję. Możesz to zrobić klikając tutaj.
-
Aby oglądać za pomocą Macintosh, po włączeniu programu np. Teleexpress, kliknij na "Otwórz w WMP"

2. Jak mogę zamówić serwis w tvpolonia.com?

O. Aby zamowic subskrypcje nalezy:
1) Kliknac na link Zarejestruj się
2) Po wypełnieniu formularza, otrzymasz email z linkiem na który należy kliknąć aby uaktywnić konto, po czym zostaniesz automatycznie przekierowany do wybrania okresu oplat za subskrypcje.
3) Na tej stronie należy wybrać okres platnosci (miesieczny, kwartalny, pol-roczny, roczny), po czym nalezy kliknac na "Idz do kasy"
4) Na nastepniej stronie, nalezy kliknac na "Credit card", potem nalezy wybrac rodzaj karty kredytowej, wpisac numer karty i date waznosci, po czym kliknac na "Zaplac teraz"
5) Jezeli nie jestes zalogowany(a), pokaze sie strona z miejscem (na srodku) na zalogowanie sie (jezeli juz masz u nas konto), lub ponizej kliknij na "Zarejestruj nowe konto" do zarejestrowania nowego konta. Po zalogowaniu sie lub zarejestrowaniu nowego konta pokaze sie strona do platnosc, prosze kontynuowac jak w punkcie 4-tym powyzej.
6) Jezeli oplata zostala pobrana otrzymasz wiadomosc - "dziekujemy za zamowienie subskrypcji...", otrzymasz takze wiadomosc przez email. Jezeli oplata nie przejdzie prosze przeczytac wiadomosc jaka sie ukaze nad numerem karty czerwonymi literami, tlumaczac z jakiego powodu oplata nie zostala zrealizowana.
7) Po zamowieniu subskrypcji prosze kliknac na link "Home" po lewej stronie, przenoszac sie na strone glowna. Stamtad nalezy kliknac na przycisk "Otwórz Player" aby otworzyc player i zaczac ogladac nasze programy.

UWAGA!
Jezeli nie posiadasz karty kredytowej mozesz oplacic subskrypcje za pomoca Money Order. Aby miec taka opcje przy wybieraniu okresu platnosci musisz wybrac minimum "oplaty kwartalne" lub dluzsze. Po czym po przejsciu na strone platnosci, oprocz CreditCard, bedzie opcja "Money Order" - prosze na nia kliknac i przeczytac informacje na nastepnej stronie. Jak tylko otrzymamy twoj Money Order zostaniesz o tym powiadomiony(a) przez email i subskrypcja zostanie w tym dniu uaktywniona.

Wróc do góry !


3. Mam wykupiona subskrypcje, jak moge sie zalogowac aby ogladac programy?

O. Aby moc ogladac programy nalezy:

1. Do ogladania niezbedne jest uzywanie przegladarki (polecamy Firefox) i najnowszej wersji Windows Media Player
Użytkownicy Macintish prosze kliknąc tutaj.
2. Nastepnie z glownej strony http://www.tvpolonia.com nalezy kliknac na przycisk "Otworz Player"
3. Jezeli jestes zalogowany(a) otworzy sie strona z playerem.
4. Jezeli nie jestes zalogowany(a) otworzy sie strona z miejscem na zalogowanie sie.
5. W srodkowej tabelce pt. LOGOWANIE, nalezy wpisac swoj username i password i kliknac na "Zaloguj sie". Po chwili otworzy sie player tak jak zwykle. Prosze pamietac wpisujac swoj username i password aby wpisywac male literki z malych a duze z duzych tak jak bylo przy rejestracji.

Wróc do góry !4. Mam problem z zalogowaniem sie lub system pokazuje, ze nie mam oplaconej subskrypcji - co mam zrobic?

O. Jezeli masz trudnosc z zalogowaniem sie - to moga byc prawdopodobne przyczyny:

Problem 1. Zle wpisujesz username lub haslo.
Problem 2. Nie masz aktywnej subskrypcji.
Problem 3: Jezeli mozesz sie zalogowac do konta i masz aktywna subskrypcje lecz klikajac na przycisk "Otworz Player " z glownej strony, jestes ciagle pytany(a) o wpisanie username i password (lub dostajesz wiadomosc, ze nie masz aktywnej subskrypcji), prawdopodobnie jest to zwiazane z tym ze masz wylaczone "cookies".


Rozwiazanie problemu pierwszego :
1) Upewnij sie ze wpisujesz poprawne dane (jezeli po kliknieciu na przycisk "Moje konto" mozesz sie zalogowac, lub nie musisz sie wcale logowac, to znaczy ze wpisywane dane sa poprawne, kontynuuj wedlg rozwiazania problemu drugiego opisanego ponizej). Jezeli jednak nie mozesz sie zalogowac to znaczy ze zle wpisujesz swoje dane. Upewnij sie ze wpisujesz je dokladnie jak przy rejestracji (male literki z malych a duze z duzych). Jezeli nie pamietasz swojego username i password, mozesz go zmienic na nowy. Hasla (password) sa kodowane ze wzgledu na bezpieczenstwo. Dlatego odzyskac mozesz jedynie swoj username a password mozesz zmienic na inny. Aby tego dokonac nalezy kliknac na ten link
http://www.tvpolonia.com/ab/?_page=account:password, po otwarciu strony prosze wpisac swoj username LUB zarejestrowany email adres i kliknac "Submit". Po czym prosze natychmiast sprawdzic swoj email i odczytac wyslana od nas wiadomosc z linkiem na ktory nalezy kliknac. Po kliknieciu na link otworzy sie strona gdzie bedziesz mogl wpisac nowy password. Po zmianie prosimy z glownej strony http://www.tvpolonia.com kliknac na przycisk "Otwórz Player" wpisac swoj username (dokladnie jak byl podany w email) i nowy password. Jezeli nie mozesz sie nadal zalogowac prosimy zastosowac sie do rozwiazania na problem drugi ponizej.

2) Rozwiazanie problemu drugiego
Z glownej strony http://www.tvpolonia.com prosimy kliknac na przycisk "Moje konto" po czym w miejscu "LOGOWANIE" prosimy wpisac swoj username i password i kliknac na przycisk "Zaloguj sie". Po zalogowaniu sie na konto w prawym dolnym rogu bedzie tabelka o tytule "Masz dostep do" gdzie powinien byc link "Plan Otwórz Player" co oznacza ze masz aktywna subskrypcje. Jezeli natomiast zamiast tego linku jest napisane "Twoje konto nie ma oplaconej subskrypcji." to znaczy, ze z powodu wygasniecia subskrypcji, niewaznej karty kredytowej lub innych problemow z pobraniem oplaty twoje konto nie ma oplaconej subskrypcji. Aby to skorygowac, prosimy z lewej strony w sekcji "Oferowane serwisy" kliknac na "Subskrypcje", aby wykupic nowa subskrypcje. Po oplaceniu nalezy z glownej strony http://www.tvpolonia.com kliknac na przycisk "Otworz Player " i poprawnie wpisac swoj username i password.

3) Rozwiazanie problemu trzeciego
a) otworz Internet Explorer
b) kliknij na <Tools>, <Internet Options> wybierz <privacy>.
c) wybierz ustawienie <Medium>, po czym mozna takze kliknac na "Sites", wpisac nasz adres
www.tvpolonia.com, po czym kliknij na "Allow" i "OK"
d) teraz ponownie kliknij na przycisk Otwórz Player z glownej strony, player powinien sie otworzyc bez problemu.
e) Jezeli nadal jest problem, prawdopodobnie uzywasz jakiegos innego programu zabezpieczajacego lub firewall. Prosze go wylaczyc i sprobowac jeszcze raz. Jezeli dziala to prosze odpowiednio ustawic ten program, aby wiecej nie blokowal dostepu.

Wróc do góry !


5. Kkiedy klikne na jeden z programow, nic sie nie dzieje, lub w playerze ukazuje sie informacja "Ready" - co mam zrobic?

O. Kliknij na przycisk "Menu glowne "w playerze, jezeli nadal jest problem oznacza to problem z polaczeniam lub Windows Media Player, zrob nastepujace czynnosci.

a) Prosze zamknąc wszystkie otwarte strony tvpolonia, następnie prosze otworzyc Windows Media Player wersje, 10, 11 lub 12 w zaleznosci ktora jest zainstalowana. Można to zrobic w ten sposób.
W Windows XP, prosze kliknąc na Start/All Programs/ Windows media player, LUB Start/All programs/Entertainment/Windows media player .
W Windows Vista lub Windows 7 prosze kliknąc na Start i w search wpisac "windows media player"
b) Po otworzeniu windows media player w menu prosze kliknąc na Tools/Options/Network
c) Prosze odznaczyc "RTSP/UDP" i "RTSP/TCP" zostawiając zaznaczone tylko "Multicast" i "HTTP". Nastepnie prosze kliknac "Apply", "OK" i znowu "OK"
d) Prosze zamknac ten player i ponownie otworzyc tvpolonia player

Jeżeli problem nie ustępuje i po wybraniu programu np. "Teleexpress", nadal ukazuje sie "Ready", prosze wtedy kliknąć na "Otworz w WMP". Jeżeli ukaże się wiadomość typu " The specified protocol is not supported " to znaczy że jest konflikt na Twoim komputerze z Windows Media Player. W tej sytuacji proszę zastosować się do instrukcji z tej strony http://support.microsoft.com/kb/940029, to powinno całkowicie rozwiązać problem.

Wróc do góry !


6. Obraz jest niewyrazny i czesto sie zacina - od czego to zalezy?

O. Aby dobrze zrozumiec te objawy prosimy dokladnie przeczytac całą odpowiedź.

1) Niektore cable i DSL modemy, ktore uzywaja Network Address Translation (NAT) zle przepuszczaja UDP packets - skutkiem czego moze byc zly, zacinajacy sie odbior naszych programow.

Aby naprawiac ten problem polecamy zrobic nastepujace zmiany:

a) Prosze zamknąc wszystkie otwarte strony tvpolonia, następnie prosze otworzyc Windows Media Player wersje, 10, 11 lub 12 w zaleznosci ktora jest zainstalowana. Można to zrobic w ten sposób.
W Windows XP, prosze kliknąc na Start/All Programs/ Windows media player, LUB Start/All programs/Entertainment/Windows media player .
W Windows Vista lub Windows 7 prosze kliknąc na Start i w search wpisac "windows media player"
b) Po otworzeniu windows media player w menu prosze kliknąc na Tools/Options/Network
c) Prosze odznaczyc "RTSP/UDP" i "RTSP/TCP" zostawiając zaznaczone tylko "Multicast" i "HTTP". Nastepnie prosze kliknac "Apply", "OK" i znowu "OK"
d) Prosze zamknac ten player i ponownie otworzyc tvpolonia player.
Jeżeli to nie rozwiązało problemu prosze przeczytac odpowiedź 2 poniżej.

2) W zdecydowanej wiekszosci przypadkow powodem slabej jakosci obrazu sa problemy z polaczeniem gdzieś po drodze do naszego serwera. Jezeli instrukcje w punkcie 1 powyzej nie pomogly, prosze w czasie kiedy jest problem zrobic nastepujacy test aby sprawdzic polaczenie na drodze miedzy twoim kopmputeram a naszym serwerem:

Win2000, WinXP lub Vista Start>Run> wpisz cmd, otworzy sie nowe okno

Wpisz
tracert vod.tvpolonia.com
i nacisnij ENTER

Program ten pokaze wszystkie miejsca (serwery) przez jakie prowadzi droga z twojego komputera do naszego serwera. Po zakonczeniu w okienku kliknij prawym przyciskiem myszki i wybierz opcje "Select all", podswietli sie caly tekst, wtedy prosze przycisnac na klawiaturze "Enter".

Nastepnie w email zrob "paste" czyli przycisnij CTRL+V. Caly wynik testu zostanie wpisany w email, prosze go teraz do nas przeslac ( na adres - pomoc@tvpolonia.com ), abysmy mogli go zanalizowac.


3) Nastepnym powodem slabej jakosci obrazu moze byc twoj komputer, ktory moze byc zbyt wolny i po prostu nie nadaza odczytywac nadsylanych mu informacji, po pewnym czasie zaczyna sie "dlawic" co powoduje zacinanie sie obrazu. Zalecane przez nas minimum to Pentium IV 2Ghz, 256MB RAM, 64MB Video Card.

Polecamy okresowe robienie defragmentacji twardego dysku. Operacje taka nalezy przeprowadzac przynajmniej raz w miesiacu lub czesciej, jezeli czesto uzywasz komputer a zwlaszcza do aplikacji audio-video. Jezeli twardy dysk jest "pofragmentowany" to pracuje duzo wolniej i nie nadaza odczytywac nadsylanych informacji.

Wróc do góry !


7. Włącza się program i jest video ale nie ma głosu, dlaczego?

O. Najnowsze "updates" do Windows w pewnych wersjach WindowsXP SP2 wprowadzają nie potrzebne zmiany w Windows Media Player, które powodują że w niektórych programach nie słychać głosu jezeli program jest emitowany w Mono. Aby naprawić ten problem proszę się zastosować do poniższych instrukcji.

1. Proszę zamknąć tvpolonia player.
2. Proszę otworzyć Windows Media Player 10, 11 lub 12 (która jest zainstalowana)
3. Proszę klinąć na Tools>Options
4. Proszę wybrać DVD i kliknac na "Advanced..."
5. W sekcji "Output" pod "Speakers:", proszę z menu wybrać "2/0 - stereo"
6. Proszę kliknąć na "Apply" i "OK"
7. Następnie proszę kliknąć na "OK" i zamknąć Windows Media Player.
8. Teraz proszę otworzyć Tvpolonia player i spróbować jeszcze raz. Powinien być głos na każdym programie.

Wróc do góry !


8. Włącza się program ale jest tyko głos a ekran jest zielony lub biały.

O. Proszę zastosować się do podanych instrukcji na stronie microsoft
http://support.microsoft.com/kb/909554

Wróc do góry !


9. Moj komputer czesto sie zamraza, musze zrobic restart.

O. Jezeli komputer sie czesto zamraza, to prawdopodobnie sa jakies komplikacje z twoim Windows.

Przedewszystkim proponujemy uaktualnic Windows i zrobic defragmentacje dysku.

Prosze kliknac na Start>Windows Update
a nastepnie wgrac sobie wszystkie najnowsze updates do Windows
a przedewszystkim do Internet Explorer i wszystkie "critical updates"

Nastepnie prosze zrobic defragmentacje twardego dysku:
Start>>> Programs>> Accessoriess>> System tools>> Disk Defragmnter>> kliknij "OK" (Proponujemy robic to przynajmniej raz w miesiacu, defragmentacja przyspiesza praca komputera). Jezeli po restarcie komputera nadal jest problem i komputer sie zamraza, mozesz probowac go naprawic, ale czesto najlepszym i najszybszym wyjsciem jest nowa instalacja Windows.

Wróc do góry !


10. Uwaga! Uzytkownicy Macinosh

Prosimy upewnic sie ze zainstalowany jest Flip4Mac, VLC player lub Real Player, nastepnie po włączeniu programu prosimy kliknąć na przycisk "Otwórz w WMP" aby otworzyć program w zewnętrzym playerze.


Wróc do góry !


11. Jak mogę oglądać na moim iPhone/iPad lub Android?

O. Są dostępne aplikacje które umożliwiają streaming video nagranego w formacie windows media na produktach typu iPhone / iPad.

Poniżej opisujemy przykład jednej z takich aplikacji, ale w krótce z pewnościa pokazywać się będą nowe i ulepszane...Prosimy o poinformowanie nas jeżeli napotkają państwo inną lepszą aplikację tego typu.

1. Prosze zainstalowac flex player (na iPhone), Azul media player lub OPlayer HD Lite 9 (na iPad)
2. Uzywajac Safari prosze otworzyc strone http://www.tvpolonia.com/player i sie zalogwac.
3. Prosze wybrac program jaki chce pan/i ogladac, a nastepnie prosze kliknac na [ Otwórz w WMP ]
4. Powinien sie wtedy otworzyc player i po chwili zaczac grac video (czasami trzeba poczekac chwile na polaczenie)
Jezeli obraz sie bedzie zacina prosze kliknac na “Pause” i odczekac jakas chwile po czym prosze znowu kliknac na “play”.

OGLĄDANIE NA ANDROID

Aby moc odbierac nasze programy na produktach Android, nalezy zainstalowac player ktory jest w stanie odbierac programy nagrane w formacie windows media z koncowka WMV. Sprawdzonym przykladem takiego playera jest VPLAYER oraz Wondershare player. Po zainstalowaniu jednego z tych player'ów prosze normalnie otworzyc tvpolonia player (jak na komputerze) i wybrac program jaki chce sie ogladac. Nastepnie prosze kliknac na "Otworz w WMP". Program powinien otworzyc sie w vplayer lub Wondershare player.

Wróc do góry !


12. Slysze tylko glos, ale nie mam obrazu. Dlaczego?

O. Twoje polaczenie do internetu jest zbyt wolne, sprobuj ogladac na nizszej predkosci. W playerze na spodzie prosze wybrac predkosc 250K

Wróc do góry !


13. Mam obraz a nie slysze glosu - co mam zrobic?

O.
1. Prosze sie upewnic, ze sa wlaczone glosniki i jest ustawiona glosnosc na playerze, w Windows i "sound card".
2. Jezeli dalej nie dziala prosze sobie zainstalowac najnowszy "driver" do "sound card".
3. Jezeli dalej sa problemy Kliknij na Start>Windows Update i zainstaluj sobie wszystkie najnowsze "updates" do Windows, a przede wszystkim do Internet Explorer i wszystkie "critical updates".
4. Jezeli nadal jest problem - mozliwe, ze sa problemy z twoim Windows Media Player, w tym wypadku proponujemy od nowa zainstalowac najnowsza wersje. (polecamy najnowsza wersje)

Wróc do góry !


14. Jak uaktualnic numer karty kredytowej lub date waznosci?

O.a). Jezeli nie jestes zalogowany(a) zaloguj sie do swojego konta (kliknij na przycisk "Moje konto") W okienku "LOGOWANIE" wpisz swoj username i password i kliknij "Zaloguj sie")
b) kliknij na link "Zmien karte kredytowa", nastepnie kliknij na numer karty, z ktorego byla pobrana ostatnia oplata.
c) na nastepnej stronie wybierz rodzaj karty, wpisz nowy numer karty i date waznosci oraz adres billing po czym kliknij na "Submit", nastepnie kliknij na "Opcje konta" po lewej stronie.

Wróc do góry !


15. Zapomnialem swoje haslo / password - co mam zrobic?

O. a) kliknij na przycisk "Moje konto"
b) Po lewej stronie kliknij na link "Zapomniales(as) haslo?"
c) wpisz swoj username lub email adres, kliknij "Submit"
d) sprawdz swoj email, jaki zostal do Ciebie wyslany (na zarejestrowany adres jaki jest na twoim koncie).
e) w email jaki od nas otrzymales(as) jest link, kliknij na niego w przeciagu 24 godzin aby zmienic swoje haslo / password.
f) wpisz nowe haslo / password, potwierdz wpisujac jeszcze raz i kliknij na "Submit"


Wróc do góry !


16. Jak uaktualnic swoje informacje na koncie, zmiana email itp.?

O. Aby uaktualnic informacje na koncie, takie jak:
adres, numer telefonu, email, haslo/password itp.
a) zaloguj sie do swojego konta, kliknij na "Moje konto" w okienku "LOGOWANIE" wpisz swoj username i password.
b)Kliknij na link "Dane konta"
c)zmien dane, ktore chcesz i nacisnij "submit"

Wróc do góry !


17. Jak mam przerwac subskrypcje?

O. Subskrypcja moze byc przerwawana w dowolnym czasie ale przynajmniej 24 godziny przed automatycznym odnowieniem (czyli zanim zostanie wygenerowana nowa faktura za oplate na nastepny okres). Subskrypcja bedzie jeszcze dzialac przez okres na jaki zostala oplacona, po prostu automatyczne oplaty zostana wstrzymane i subskrypcja nie bedzie juz automatycznie przedluzana po wygasnieciu oplaconego okresu.

Aby przerwac subskrypcje nalezy:
a) Zalogowac sie na swoje konto (kliknij na "Moje konto" i zaloguj sie do swojego konta w miejscu "LOGOWANIE")
b)Kliknij na link "Serwisy aktywne"
d)w sekcji "Okresowe szczegoly" kliknij na "Przerwij te subskrypcje"
e)po przerwaniu otrzymasz od nas email potwierdzajacy przerwanie subskrypcji.

Wróc do góry !

 


18. Używam Mac'a, mam szybkie połączenie do internetu, ale programy są emitowane tylko na prędkości 250K zamiast wysokiej jakości, dlaczego?

O. Upewnij się, że masz odpowiednie ustawienia w Windows Media Player.
1. Otwórz "Windows Media Player"
2. Naciśnij "Windows Media Player" z menu tej aplikacji (w górnym lewym
rogu)
3. Wybierz "Preferences"
4. W "Preferences" wybierz "Connection"
5. W "Connection" wybierz "T1 or LAN"

Wróc do góry !


19. Jak mogę sprawdzić do kiedy mam opłaconą subskrypcję?

1. Prosze kliknac na link "Moje konto" z glownej strony.
2. Kliknij na link "Serwisy aktywne"
Tam sa podane wszystkie szczegoly na temat subskrypcji.

Wróc do góry !


20. Nie mogę zainstalować plugin do Firefox, lub plugin nie działa, jak to naprawić?

To jest problem zwiazany z najnowszym update do firefox 21, ktory nie odczytuje foldera z plugins.

Rozwiązanie do tego problemu jest na tej stronie
http://kb.mozillazine.org/Windows_Media_Player#Missing_plugin
Jeżeli zainstalowałeś(aś) plugin WMP do firefox i nie jest on rozpoznawany, musisz w ustawieniach firefox zmienić plugins.load_appdir_plugins na true poprzez about:config

W Firefox lub Mozilla, wpisz about:config w " Location Bar (address bar)" i naciśnij Enter aby zobaczyć listę ustawień do firefox

Prosze nie zmieniać innych ustawień które mogą spowodować problemy z Firefox.
Prosze tylko zmienic linie
plugins.load_appdir_plugins

"double click" aby zmienic na true.

Następnie prosze zrestartować browser lub komputer i wszystko powinno działać jak wcześniej.

Lub prosze używac innego browsera jak np. Internet Explorer czy Chrome, gdzie nie trzeba robić żadnych zmian.

Wróc do góry !


Jeżeli masz inne pytanie, zapytaj naszego webmastera.

Watch us online for only $6.99/month

Rejestracja

Oferujemy szeroki wybór biezacych i archiwalnych programów - Serwisy informacyjne, Filmy, Seriale, Telenowele, Programy dla dzieci, Programy rozrywkowe, Kabarety, Koncerty, specjalne wydarzenia, Teatr, Publicystyka i duzo wiecej...


Otwrz Player

Links

Prawa Autorskie © 2018 Telewizja Polska | tvpolonia.com, Wszystkie prawa zastrzeżone.